השכרת קליניקה

השכרת קליניקות הינו פתרון נוח, המציע לרופאים ובעלי מקצועות אחרים המגיעים מהתחום הרפואי אפשרות להקים קליניקות בצורה גמישה, יעילה וחסכונית. להשכרת קליניקות יתרונות רבים המאפשרים לרופאים ובעלי מקצוע אחרים לקבל מטופלים דרך קופות החולים ובאופן פרטי.

השכרת קליניקה

מה יתרונה של השכרת קליניקה?

שירותי השכרת קליניקות מספקים לאנשי מקצוע בתחום הבריאות את הגמישות והנוחות הדרושים להם. השכרת קליניקות מאפשרת לרופאים ולבעלי מקצועות מתחום הבריאות, להקים קליניקה במהירות גבוהה יחסית, הם יכולים להתמקד במקצועיות שלהם ללא הנטל של ניהול ותחזוקה של הקליניקה. הם יכולים לבחור את המקום, האזור והעיר המתאימים להם, לבחור את הקליניקה המועדפת ברמת גודל החדר, הריהוט, פינות הישיבה ההמתנה, שירותים נלווים ועוד. השכרת הקליניקה יכולה להיות לטווח קצר או ארוך. השכרת קליניקה מאפשרת להקים קליניקה רפואית בקלות יחסית ולהסתגל בקלות.

העלות תועלת בהשכרת קליניקה

השכרת קליניקה יכולה להיות פתרון חסכוני עבור רופאים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות. רופאים ואנשי מקצוע מתחום שירותי בריאות יכולים להימנע מההשקעה הנדרשת לרכישה או בניית קליניקה רפואית משלהם. במיוחד אלה שמתחילים או מחפשים להקטין עלויות התקורה. כמו כן באמצעות השכרת קליניקה, ההוצאות הנלוות כמו שירותי תחזוקה, וביטוח, ארנונה, חשמל ומים, הסדרי חניה ועוד כלולות לרוב בהסכם השכירות, מה שמפחית עוד יותר את ההוצאות הכספי.

חשיבות המיקום והנגישות של השכרת הקליניקה

אחד היתרונות המרכזיים של השכרת קליניקות הוא היכולת לבחור מיקום המתאים לצרכים של הרופא ואנשי מקצוע בתחום הבריאות והמטופלים שלהם. בין אם זו קרבה לבית החולים, לקהילה ספציפית, נגישות למטופלים עם מוגבלות, רחוב מרכזי גישה נוחה לתחבורה ציבורית, שירותי השכרת מרפאות מציעים מגוון רחב של אפשרויות. זה מאפשר לרופאים ואנשי המקצוע בתחומים הרפואיים השונים למקם את עצמם באופן אסטרטגי באזורים שבהם השירותים שלהם יכולים להיות המבוקשים ביותר.

מה היתרון בהשכרת קליניקה במרכז רפואי חדש?

שירותי השכרת קליניקה מספקים לעיתים קרובות תנאים פיזיים נוחים, עם אפשרות לטיפול איכותי ללא צורך בהשקעה כספית גבוהה מראש. בנוסף, הקליניקות להשכרה מתוכננות מראש כדי לענות על הצרכים הספציפיים של הרופא השוכר, דבר המבטיח סביבה נוחה לרופא ולמטופלים והמלווים שלהם.

כיצד השכרת קליניקה מאפשרת הזדמנויות להכרות ושיתוף פעולה?

השכרת קליניקה במרכז רפואי מאפשר להפגיש רופאים מתחומים שונים ואנשי מקצוע בתחום הרפואי שיכולים להפנות אחד לשני. יש בכך הזדמנויות ליצירת שיתוף פעולה, חילופי ידע, הפניות ושותפויות פוטנציאליות. אינטראקציות אלו יכולות לשפר את תחושת השייכות בקרב רופאים אנשי מקצוע בתחום הרפואי.

השכרת קליניקה להשכרה עם חניה

המרכז הרפואי P3 Clinics כולל השכרת קליניקות בכפר סבא ונמצא ממש על רחוב ויצמן המרכזי, מדובר ברחוב נגיש מבחינת תחבורה ציבורית ואף מוקף באפשרויות חניה רבות.

השכרת קליניקות במרכז P3 Clinics

 P3 clinics -מרכז רפואי, עם השכרת קליניקות חדשניות להשכרה בעיצוב ברמה גבוהה. הקליניקות, בגדלים שונים ומותאמות לצרכים מקצועיים של רופאים בתחומים שונים לרבות רופאי שיניים ומטפלים. P3 Clinicsמספקת חדרים מעוצבים בהתאמה מקצועית ואישית עם חדרי המתנה נוחים. הקליניקות שלנו להשכרה ממוקמות במקום מרכזי בכפר סבא ומיועדות לשוכרים מאזור השרון. המרכז הרפואי בכפר סבא נמצא נגיש לתחבורה ציבורית, עם חניה נוחה לרופאים ולמטפלים המשכירים את הקליניקות ועם חניה מרובה ונוחה ללקוחות.

עומדים לרשותכם לפרטים נוספים

רן סימקה: 052-8544505, 3631*
דואל: ran@lahav-p3.com