קליניקה רפואית

מה היתרונות בהשכרת קליניקה רפואית?

כמרכז רפואי בעל מוניטין רב המציע שירותי השכרה לקליניקות רפואיות, אנו מבינים את החשיבות לאפשר לרופאים ואנשי מקצוע בתחום הרפואי סביבה נוחה לעבודה עם מטופלים. יש יתרונות רבים להשכרת קליניקה רפואית במרכז הרפואי שלנו p3. הקליניקה הרפואית במרכז הרפואי מאפשרת לרופאים, ובעלי מקצוע אחרים מהתחום הרפואי לקבל אנשים באופן פרטי ובמסגרת קופות החולים והביטוחים המשלימים בנוחות ופרטיות מרבית. להלן מספר קריטריונים שהרחבנו והעמקנו בהם שיסייעו לכם להחליט כיצד לבחור את הקליניקה הרפואית שלכם על פי: גמישות וחיסכון בקליניקה הרפואית, קליניקה רפואית עם מתקנים חדישים, קליניקה רפואית במיקום ראשי, קליניקה רפואית עם מוניטין ואמינות, קליניקה רפואית הזדמנות ליצירת קשרים ושיתוף פעולה ונטוורקינג ושיווק, קליניקה רפואית התמקדות בתחום המקצועי.

קליניקה רפואית

גמישות וחיסכון בקליניקה הרפואית

 השכרת קליניקה רפואית מציעה לרופאים ואנשי מקצוע בתחום בתחום הרפואי את הגמישות להתאים את הקליניקה הרפואית לצרכים במקצועיים המתפתחים בהדרגה. פתרונות ההשכרה במרכזים רפואיים מאפשרים למטפלים לבחור את גודל המרפאה בהתאם לצורכיהם. גמישות זו מבטיחה שהרופאים ואנשי המקצוע בתחום הרפואי יכולים להרחיב את הפעילות שלהם בהתבסס על דרישת המטופלים, ללא הנטל של התחייבויות פיננסיות ארוכות טווח הקשורות לבעלות או בנייה.

קליניקה רפואית עם מתקנים חדישים

מומלץ לבחור קליניקות רפואיות מצוידות במתקנים חדישים שנועדו לענות על הצרכים הייחודיים של הרופאים אנשי מקצוע בתחום הבריאות והרפואה. חשוב לבחור במרכז רפואי המבין את המשמעות של סביבה קלינית מצוידת היטב כדי לספק טיפול באיכות גבוהה. חשוב לבחור קליניקה רפואית במרכז רפואי המעמיד לרשות השוכרים קליניקה רפואית אזורי המתנה, חדרי בדיקה חדישים, וציוד משרדי חדשני. כול אלו שמאפשרים לשוכרים קליניקה רפואית לספק טיפול אופטימלי למטופלים ולשפר את המוניטין המקצועי שלהם.

קליניקה רפואית במיקום ראשי

חשוב לבחור את מיקום הקליניקה הרפואית, כדי להבטיח נגישות נוחה הן לאנשי מקצוע בתחום הבריאות והן למטופלים. מומלץ שהקליניקה הרפואית תהיה ממוקמות באזורים מרכזיים, ליד קופות חולים או בית חולים, ליד ערוצי תחבורה וקרבה לאזורי מגורים או קניון. מיקום הקליניקה הרפואית במרכז רפואי נגיש, מאפשר לרופאים ואנשי מקצוע בתחום הבריאות להגיע לכמות מטופלים רחבה יותר, למשוך לקוחות חדשים ולמקסם את פוטנציאל הצמיחה של הקליניקה הרפואית שלהם.

קליניקה רפואית עם מוניטין ואמינות

הקמת קליניקה רפואית במרכז רפואי מרכזי עם מוניטין מעניקה לרופאים ולאנשי המקצוע בתחום הבריאות יתרון נוסף של אמינות ומוניטין. מומלץ לבחור מרכז רפואי עם בסיס מוצק של מתן שירותי רפואיים איכותיים. כאשר הקליניקה הרפואית שלכם משויכת למרכז רפואי מכובד, ניתן למנף את האמינות והמוניטין כדי לזכות באמון המטופלים והרופאים המפנים.

קליניקה רפואית הזדמנות ליצירת נטוורקינג ושיתוף פעולה

 שכירות של קליניקה רפואית במרכז רפואי כולל בדרך כלל מספר רב של אנשי מקצוע בתחום הרפואה, הבריאות והמקצועות הטיפוליים. קליניקה רפואית במרכז רפואי מאפשרת סביבה המספקת הזדמנויות מצוינות ליצירת קשרים (נטוורקינג) ושיתוף פעולה עם רופאים ובעלי מקצוע אחרים מהתחום הרפואי. ניתן ליצור אינטראקציה עם עמיתים מתחומים שונים, להחליף ידע ומומחיות, ואפילו להפנות מטופלים זה לזה. קליניקה רפואית במרכז רפואי מאפשרת בניית סביבה שיווקית ושיתופית.

קליניקה רפואית התמקדות בתחום המקצועי

קליניקה רפואית מושכרת במרכז רפואי, מאפשרת להתמקד בעיקר בטיפול בחולים ובמטופלים. תחומי האחריות הניהוליים מטופלים בדרך כלל על ידי בעל הנכס או חברת הניהול של המרכז הרפואי. קליניקה רפואית במרכז רפואי מאפשרת להעביר משימות כמו תחזוקה, אבטחה, שירותי ניקיון וניהול אזורים משותפים לבעל הנכס ולחברת הניהול. על ידי כך, תחומי אחריות אלה חוסכים זמן יקר ואנרגיה שניתן להפנות אותם להגדלת הקליניקה הרפואית ולמתן שירות וטיפול איכותי למטופל.

P3 clinics קליניקה רפואית

P3 clinics – מרכז רפואי, עם קליניקות חדשניות להשכרה בעיצוב ברמה גבוהה. הקליניקות, בגדלים שונים ומותאמות לצרכים מקצועיים של רופאים בתחומים שונים לרבות רופאי שיניים ומטפלים. P3 Clinicsמספקת חדרים מעוצבים בהתאמה מקצועית ואישית עם חדרי המתנה נוחים. הקליניקות שלנו ממוקמות במקום מרכזי בכפר סבא ומיועדות לשוכרים מאזור השרון. המרכז הרפואי בכפר סבא נמצא נגיש לתחבורה ציבורית, עם חניה נוחה לרופאים ולמטפלים המשכירים את הקליניקות ועם חניה מרובה ונוחה ללקוחות.

עומדים לרשותכם לפרטים נוספים:

 רן סימקה: 052-8544505, 3631*

ran@lahav-p3.com